Nasze Projekty

6 – 10 maj 2024 – Tarragona, HISZPANIA

KA122-ADU – Krótkoterminowe projekty na rzecz mobilności dorosłych osób uczących się i kadry w sektorze edukacji dorosłych – realizacja I etapu projektu.

Numer projektu : 2023-1-PL01-KA122-ADU-000144523

Przedstawiciele naszej Fundacji udali się do Tarragony w Hiszpanii, aby wziąć udział w szkoleniu „Umiejętności ICT dla edukatorów”, które trwało pięć dni i jest finansowane przez Program Erasmus Plus.
Rozpoczęliśmy kurs od wyrażenia naszych oczekiwań a potem poznaliśmy nowe metody pracy powiązane z nowoczesnymi technologiami.  Praktyczne warsztaty wypełniły nasz dzień! Nauczyliśmy się, jak przygotowywać przyciągające uwagę quizy. Co więcej, pogłębiliśmy naszą wiedzę na temat współpracy w przestrzeniach wirtualnych, korzystając z oprogramowania do zarządzania projektami.

Kursy Erasmus Plus mają o wiele większą wartość niż tylko możliwość zdobycia nowych umiejętności i kompetencji. Jesteśmy wdzięczni za możliwość podróżowania i doświadczenia bezpośrednio lokalnej kultury, architektury i kuchni. Warto również wspomnieć o ludziach, których spotykamy po drodze. Lokalni edukatorzy i mieszkańcy uczą nas więcej o różnorodności i odmiennych światopoglądach, gdziekolwiek się udamy.

Grudzień 2023 – WISMAR, NIEMCY

Spotkanie Zarządu Fundacji, który przebywał na uniwersytecie w Wismar na początku grudnia 2023. Tematem spotkania były szczegółowe rozmowy na temat wspólnie planowanych projektów na 2024 rok.